2022-2023 Ambassador Class
Kim Krueger
UW-Green Bay
Treesmorn Tanboonrith
UW-Eau Claire
Dani Lehto
UW-Eau Claire
Caitlyn Lisota
UW-Stout
Angel Navarrete
UW-Whitewater
Lilianna Rolands
UW-River Falls
Marty Bond
UW-La Crosse
2021-2022 Ambassador Class
Abigail Adams
UW-Stevens Point
Sager Alarifi
UW-Parkside
Mallory Brask
UW-Stout
Courtney Carson
UW-River Falls
Matt Frisch
UW Oshkosh
Kyra Goedken
UW-Stevens Point
Rylie Gramann
UW-La Crosse
Haley Jacquez
UW Oshkosh
Kim Krueger
UW-Green Bay
Sidney Peck
UW-River Falls
Jake Plumley
UW-Platteville
Alissa Santana
UW-Whitewater
Jacqueline Sporie
UW-La Crosse
Brett Steck
UW-Whitewater
Treesmorn Tanboonrith
UW-Eau Claire
2020-2021 Ambassador Class
Sophie Ackerman
UW-River Falls
Mallory Brask
UW-Stout
Rita Ebbott
UW-Green Bay
Aubrey Fochs
UW-Whitewater
Taylor Frodel
UW-Whitewater
Rylie Gramann
UW-La Crosse
Amber Heidenreich
UW-Superior
Hunter Koltunski
UW-Eau Claire
Corey Lee
UW-Green Bay
Drosianos Louvaris
UW Oshkosh
Kendra Potter
UW-Stevens Point
Jacqueline Sporie
UW-La Crosse
Kaitlyn Timmins
UW-Platteville
Elizabeth Wentzel
UW-Stout
Denny Christoff
UW-Green Bay
2019-2020 Ambassador Class
Sophie Ackerman
UW-River Falls
Mallory Brask
UW-Stout
Brandon Behringer
UW-Parkside
Hailey Berg
UW-Eau Claire
Angelica Chapman-Sykes
UW-Whitewater
Maitzeng Chang
UW Oshkosh
Taylor Frodel
UW-Whitewater
Rylie Gramann
UW-La Crosse
Akanksha Gurtu
UW-Green Bay
Sierra Kleist
UW-Eau Claire
Hunter Koltunski
UW-Eau Claire
Corey Lee
UW-Green Bay
Colton Lysaker
UW-Platteville
Jayson Pfister
UW-Stevens Point
Brenna Prieto
UW Oshkosh
Justin Ratkovec
UW-La Crosse
Bridget Robinson
UW-Stevens Point
Jacqueline Sporie
UW-La Crosse
Kaitlyn Timmins
UW-Platteville
2018-19 Ambassador Class
Anneka Johnson
UW-Eau Claire
Kristy Strain
UW-River Falls
Katheryn Holter
UW-Platteville
Colton Lysaker
UW-Platteville
Skyla Weidemann
UW-Green Bay
Riley Heiman
UW-Green Bay
Justin Ratkovec
UW-La Crosse
James Pockrandt
UW-Green Bay
Cassidy McCann
UW-La Crosse
Samantha Petitte
UW-La Crosse
Megan Roehrs
UW-La Crosse
Inderjit Kaur
UW-Parkside
Nikolai Lumpkins
UW-Parkside
Salina Servantez
UW-Parkside
Bridget White
UW-Platteville
Tyler Baker
UW-River Falls
Kirsten Ruud
UW-River Falls
Kathryn Vachon
UW-Stevens Point
Tyler Ball
UW-Stout
Hannah Ullberg
UW-Whitewater
2017-18 Ambassador Class
Kayla Billett
UW-Green Bay
Rachel Butler
UW-La Crosse
Amanda Danno
UW-Whitewater
Nicholas Gabel
UW Oshkosh
Hailey Kuester
UW-River Falls
Steven Macherey
UW-Stevens Point
Aimee Toland
UW-Superior
Austin Werner
UW-Platteville
Jeshanah Zolkowski
UW Oshkosh
2016-17 Ambassador Class
Thalia Aleman
UW-Parkside
Aiyappa Bachettira
UW-River Falls
Anna Dineen
UW-La Crosse
Siri Doyle
UW-River Falls
Joshua Dust
UW-Platteville
Paige Hagen
UW-Platteville
Alex Horkman
UW Oshkosh
Jacky Meremable
UW-Parkside
Anna Miller
UW-River Falls
Evan Miller
UW-Green Bay
Anna Scheunemann
UW-Eau Claire
Katie Schulteis
UW-Platteville
Haley Willis
UW-Parkside
Michael Viola
UW-Platteville
Rachel Zastrow
UW-La Crosse
2015-2016 Ambassador Class
Zen Abbey
UW-Platteville
Samantha Anderson
UW-Eau Claire
Sara Arafeh
UW-Oshkosh
Randy J. Bender
UW-Superior
Tomás Benzo
UW-Eau Claire
Bishop Freeman
UW-Whitewater
Joshua Inglett
UW-Platteville
Adam Kositzke
UW-Oshkosh
Marcus Lowe
UW-La Crosse
Eric Miller
UW-Eau Claire
Rachel Neve
UW-La Crosse
Tabitha Payne
UW-Stout
Erin Sorge
UW-River Falls
Daniel Weispfenning
UW-Stout
2014-2015 Ambassador Class
Rachel O'Leary
UW-River Falls
Erin Sorge
UW-River Falls
Amanpreet Kaur Mann
UW-Parkside
Antero Nevarez-Lira
UW-Parkside